Meist

Lühike sissejuhatus

  Xiamen Realho Stone Co, Ltd on professionaalne kiviettevõte, mis on spetsialiseerunud marmorist , graniidist ja kvartsmaterjalidest .

Kivikarjääride ressursse oleme kogunud alates 1997. aastast. Oma karjääride, tehase ja eksportiva ettevõtte abil võiks Realho Stone tarnida meie kliendi plaati , töölauda, plaate / mõõtu lõigatud plaate , sillutuskivi , mosaiiki jne.

Ettevõttel on rühm kogenud juhtimis- ja tehnilisi töötajaid, inspektoreid ja professionaalset eksportivat müügimeeskonda, kes pakuvad klientidele kvaliteetseid tooteid ja professionaalseid teenuseid.

  

Tehas

Realho Stone omab professionaalset kivitehast, selle hõivatud pindala on üle 46 000 m2 ja umbes 200 tehnilist töötajat. Tehas varustas 18 komplekti plokklõikamismasinaid, 14 komplekti imporditud infrapunakiirguse trimmereid plaatideks lõigatud plaatideks, 6 komplekti CNC profileerimismasinaid kivipiirete ja countertopsi servade jaoks, kaarlõikuriga sammaste jaoks ja masinaid veejoaga mustriks. , jne.

Ø Töötlemisettevõtte kaetud ala (SQM) ----- 25 000 SQM

Ø Töötlemisettevõtte kogupindala (SQM) ------ 39 000 SQM

Ø tootmisvõimsus kuus ----------- 75 000 ruutmeetrit - 150 000 ruutmeetrit (MAX)

Ø Tehase ISO sertifikaat jm sertifikaat (palun täpsustage) ---- ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 sertifikaadid

Ø Kas lubada ülevaatust / tagasilükkamist klientidel, kes soovivad kuivasse paigutamist, immutusvahendite pakkimist ja märgistamist? --- Jah, me aktsepteerime klientide kontrollimist

Ø lubada rahvusvahelistel kvaliteedikontrollijatel kvaliteedikontrolli teha? nt SGS --- Jah, aktsepteerime ka rahvusvahelist kvaliteedikontrolli läbiviijat ja kontrolltasu peaks tasuma teie lugupeetud ettevõteMasinad (ühikute arv)
* Plokilõikur
- gangsaag 3
- ümmarguse saega saag 10
- traadisaag 2
* Poola masin 8
* Infrapunaga sillalõikurid 15
* Leegimasin 2
* Bush Hammeri masin 1
* Vesipihusti lõikamismasin 12
* Graveerimismasin 2
* Masina kalibreerimine 3
* Poolitusmasin 14
* Automaatne vormimise poleerimismasin 3
* NC vormimismasin 5   Töötoad


Marmortoodete töökoda (plaat, plaat, mõõtu lõigatud, trepp)

Graniiditoodete töökoda (plaat, plaat, mõõtu lõigatud, trepp)

Kvartsitoodete töötuba (plaat, plaat, mõõtu lõigatud)

Töötuba Countertopile (graniit, marmor, kvarts)

Maastikukivi töökoda (kuupkivi, sillutis, äärekivi, seenekivi, veeris kivi)

Spetsiaalsete kujuga toodete töökoda (piirdelaud, kolonn, iha)

Mosaiigi ja veejoaga mosaiigi töötuba

Hauakivi töötuba

Tooted

Karjäär


Realho eelkäijad olid esimesed, kes kohalikul kivide kaevandamist alustasid. Stabiilsete ja kvaliteetsete kivimaterjalide otsimiseks ja vahendatud seoste vähendamiseks hoiame karjääride hankimist asukohtadest ,,,,, ja.

Meie kaevandus ja kaks karjääri - Imperial kuldmarmor ja uus G603 graniit.

  Keiserlik kuldmarmor


Imperial kuldmarmor on meie eksklusiivne karjäärimajandus, mille muljet avaldab tema ainulaadne kuldvõrgu tekstuur ja särav värv.

Meile kuulub karjäärimaad üle 700 000 M2, plokkide reservid üle 80 000 000 M3 ja igakuine ekspluateerimine üle 5000 M3.

Imperial Goldil on kuninglikud ja aristokraatlikud omadused, mis sobivad ideaalselt hotelli kujunduse ja tipptasemel hoonete kaunistamiseks.


  Uus G603 graniit


Uue G603 kivimaja ringmajanduse tööstuspargi koguinvesteering on 25 miljardit RMB. Üldine planeering on 1 333 000 m2.

Saadaval poleeritud, lihvitud, leegitatud, põõsast haamriga, antiikmööbli, liivapritsiga, veejoaga, loodusliku lõhega, ananassiga jne.

Uut G603 kasutatakse metsikult suurte tahvlite, väikeste tahvlite, plaatide, suuruse järgi lõigatud, astmete ja püstikute, äärekivi, plokkide, hauakivi, käsitsi valmistatud sammaste ja kuubikivi jms jaoks.

Tooted ja projekt

Kogu tootmisliini abil saame teile pakkuda kvartsplaate ja kvartsist töölaudu; marmorist tahvlid, marmorist plaadid, marmorist tööpinnad, marmorist sambad, marmorist trepid, marmormosaiigid, marmorist mustrid; graniidist tahvlid, graniidist plaadid, graniidist tööpinnad, graniidist sambad, graniidist trepid, graniidist sillutuskivid, graniidist hauakivid ja spetsiaalsed kujuga tooted ehitusprojektide jaoks, eriti hotellides, äri- ja elamurakendustes.


Tootmine


Meie toodang hõlmab: plokkide lõikamine, harjamine, plaatide poleerimine, plaatide lõikamine, muu töötlemine, paigutamine, QC kontroll, pakkimine ja laadimine.


Ø   Valitud materjalid - vastavalt kliendi näidistele või kaasasolevatele fotodele saadame kutsetöötaja valima klotsid ja leidma klotsid vastavalt kliendi nõudmistele värvi ja mustri järgi.

Ø   Blocks Saw cut - plokid, mis lõigatakse töötlemata tahvliteks vajaliku paksusega (tavaliselt paksusega 10mm, 16mm, 20mm või 30mm) või lõigatakse väikesteks plokkideks Gang Saw Machines abil.

Ø   Poleerimine - see muudab plaatide paksuse, tasasuse ja poleerimise kergeks, et saavutada kvaliteedinõuded. Poleerimise kaudu näitavad kivid selle värvi, mustrit ja läiget.

Ø   Suuruse järgi lõigatud - infrapuna lõikamismasina abil lõigatakse tahvlid vajaliku suurusega.

Ø   Lisatöötlus - lisaks ülaltoodud töötlemisetappidele vajavad mõned tooted täiendavat töötlemist, näiteks poleeritud servad, kaldus servad ja puuritud augud jne.

Sertifitseerimine

Meie tooted on toodetud vastavalt rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. Ja meie tooted on autoriseeritud organisatsioonide poolt sertifitseeritud.

Meeskond ja näitus

20-aastase kogemusega kiviga tegelemisel ning oma selgete standardite hoidmisel nii kvaliteedis kui ka teeninduses,

Realho kivi võidab klientide seas maineka ja kõrge maine.

Realho kivimeeskond on pühendunud meie teenuse põhimõttele “Usaldusväärsus kõrgeim, kvaliteedile orienteeritud”,

mis paneb Realho kivi olema teie usaldusväärne äripartner.