Looduskivi tuhkatsiurid

Looduskivi tuhkatsiurid

Funerary urnid (nimetatakse ka kirsiurnid ja matmisurnid) on kasutatud paljud tsivilisatsioonid. Pärast surma kremeeritakse laibad ja tuhk kogutakse kokku ja pannakse urni. Keraamika urnid, mis pärinevad umbes 7000 eKr, on leitud varajase Jiahu saidi Hiinas, kus leitakse kokku 32 matmisurni[1] ja veel üks varajane leid asub Laosguantais, Shaanxiis. [2] Seal on umbes 700 matmisurni maandamata üle Yangshao (5000–3000 eKr) alade, mis koosnevad enam kui 50 sordist. Matmisurnisid kasutati peamiselt lastele, aga ka juhuslikult täiskasvanutele. Urnfieldi kultuur (u. 1300 eKr – 750 eKr), kesk-Euroopa pronksiaja hiliskultuur, võtab oma nime oma suurtelt urnimatmiste kalmistudelt. Pronksiaja urni matmise avastamine Norfolkis, Inglismaal, ajendas Sir Thomas Brownet kirjeldama leitud muinasjutte. Ta laiendas oma uuringut matmis- ja funerary komme, vana ja praegune, ja avaldas selle Hydriotaphia või Urn Matmise (1658). Vana-Kreekas oli tuhastamine tavaline ja tuhk oli tavaliselt värvitud Kreeka vaas. Eelkõige lekythos, kuju vaas, kasutati hoida õli funerary rituaalid. Roomlased paigutatud urnid niši kollektiivse haud nimega kolumbarium (sõna otseses mõttes, dovecote). Sees tuvecote tavaliselt on nišše maja tuvid. Tuhastamise urnisid kasutati tavaliselt ka anglo-saksi-inglismaa alguses ja paljudes Kolumbia-eelsetes kultuurides. Mõned hilisemad Euroopa traditsioonid, kuninga süda ja mõnikord teised organid, võiks paigutada ühte või mitmeurgasi pärast tema surma, nagu juhtus kuningas Otto Baieri 1916, ja maetud teises kohas keha, sümboliseerida erilist kiindumust koht lahkunud.

Toote üksikasjad


Veel toote fotod

Looduskivi tuhkatsiurid

black&grey urns.jpg

Umbes ajalugu Cinerary Urns


Funerary urnid (nimetatakse ka kirsiurnid ja matmisurnid) on kasutatud paljud tsivilisatsioonid. Pärast surma on laibad tuhastatud.
ja tuhk kogutakse ja pannakse urni. Keraamika urnid, mis pärinevad umbes 7000 eKr, on leitud varajase Jiahu saidi Hiinas,
kus leitakse kokku 32 matmisurni[1] ja veel üks varajane leid asub Laosguantais, Shaanxiis. [2] Seal on umbes 700 matmisurni
maandamata üle Yangshao (5000–3000 eKr) alade, mis koosnevad enam kui 50 sordist. Matmisurnisid kasutati peamiselt lastele, aga ka juhuslikult täiskasvanutele.

Urnfieldi kultuur (u. 1300 eKr – 750 eKr), kesk-Euroopa pronksiaja hiliskultuur, võtab oma nime oma suurtelt urnimatmiste kalmistudelt. Pronksiaja urni matmise avastamine Norfolkis, Inglismaal, ajendas Sir Thomas Brownet kirjeldama leitud muinasjutte. Ta laiendas oma uuringut matmis- ja funerary komme, vana ja praegune, ja avaldas selle Hydriotaphia või Urn Matmise (1658).

Vana-Kreekas oli tuhastamine tavaline ja tuhk oli tavaliselt värvitud Kreeka vaas. Eelkõige lekythos, kuju vaas, kasutati hoida õli funerary rituaalid. Roomlased paigutatud urnid niši kollektiivse haud nimega kolumbarium (sõna otseses mõttes, dovecote). Sees tuvecote tavaliselt on nišše maja tuvid. Tuhastamise urnisid kasutati tavaliselt ka anglo-saksi-inglismaa alguses ja paljudes Kolumbia-eelsetes kultuurides.

Mõned hilisemad Euroopa traditsioonid, kuninga süda ja mõnikord teised organid, võiks paigutada ühte või mitmeurgasi pärast tema surma, nagu juhtus kuningas Otto Baieri 1916, ja maetud teises kohas keha, sümboliseerida erilist kiindumust koht lahkunud.


Meie cinerary urnid on valmistatud loodusest marmor ja graniit, nii hea kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga

kõrgelt hinnatud edasimüüjate poolt. Palved julgelt meiega ühendust võtta, kui huvitatud, ükskõik kui hulgi-või jaemüük, see kõik on teretulnud siin.


blue urns.jpg
red urns.jpg
honye onyx urns.jpg

Meie eelised:

1) oma tehas
2) professionaalne disainimeeskond ja kogenud töötajad
3) tasuta proovid
4) suurepärane müügijärgne teenindus


Toote kirjeldus


1.Toote nimi: loodus kivi cinerary urnid

2.Stone Materjal: loodus marmor, graniit või tehiskivi

3.Color: valge, kollane, must, sinine, hall, punane, pruun, roheline jne

4.Finish: poleeritud.

5.Size: 18 * 20cm , 22,5 * 23cm, või kohandamine vastavalt suurusele ette,

6.Pakkimine: karp + tugev fumigeeritud puidust kastid.

7.MOQ: me saame nõustuda hulgi-ja retail.no koguse. Aga kui kogus on suurem kui konteiner, saame teile allahindlust anda.

8.Maksetähtaeg:30%deposiit T/T,70%saldo koopia B/L nägemisel

 

Pakendamine ja saatmine


包装装柜.jpg


主营产品超链接1_011.jpg
主营产品超链接1_022.gif
主营产品超链接1_033.gif
主营产品超链接1_044.gif

Miks USA

1. Tooted

产品.jpg

Kogu tootmisliiniga saame varustada teid kvartsplaatide ja kvartscountertopsiga; marmorplaadid, marmorplaadid, marmorcountertops, marmorsambad, marmortrepid, marmormosaiigid, marmormustrid; graniidist plaadid, graniidist plaadid, graniidist countertops, graniit sambad, graniit trepid, graniit sillutuskivid, graniit hauakivid ja erikujuline tooteid ehitusprojektide, eriti hotelli-, äri-ja elamurakendusi.

2. Tootmine

生产.jpg

Meie toodang, sealhulgas: plokkide lõikamine, harjamine, plaatpoleerimine, plaatide lõikamine, muu töötlemine, laotama, QC ülevaatus, pakkimine ja laadimine.


3. Sertifikaadid

证书1.jpg

Meie tooted on toodetud vastavalt rahvusvahelisele kvaliteedistandardile. Ja meie tooted on sertifitseeritud asutuse organisatsioonide poolt.

Meie tehas ja tooted on heaks kiidetud ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, SGS, SASO jne.


4. Näitused

展会12.jpg

Osaleme igal aastal maailma suurimatel ja professionaalsematel kivimessidel, et tutvustada oma ettevõtet, edendada oma uusi tooteid ja arutada edasist ärikoostööd klientidega.


5. Porfessional meeskond

Team Realho Stone

Xiamen Realho Stone Co., Ltd. on professionaalne müügi meeskond, kes saab pakkuda meie klientidele 24hours online teenust. Meie head võõrkeeleoskused, professionaalsed kiviteadmised ja aastatepikkune ekspordikogemus on meie klientide poolt kõrgelt kiidetud.

Realho kivi meeskond on pühendunud meie teenuse põhimõte "Usaldusväärsus Supreme, kvaliteediorienteeritud", mis sunnib Realho kivi olema sinu krediidiv äripartner.


Veel tooteid

大理石产品超链接_01.jpg
大理石产品超链接_02.jpg
大理石产品超链接_03.jpg
大理石产品超链接_04.jpg


花岗岩产品超链接_01.jpg
花岗岩产品超链接_02.jpg
花岗岩产品超链接_03.jpg
花岗岩产品超链接_04.jpg


Factory & Tahvlid Warehouse Video


Võta meiega ühendust 

12346.jpg

Xiamen Realho Stone Co., Ltd

Ms.Pearl Lee

Tel: 86-592-8326666 Faks: 86-592-8327777

E-post: Sales@realho.comhttp://www.top-marble-granite.com  www.realho.com 

Cell / Whatsapp: 86-18850050013

Lisa: Unit 8F,Yongtongchang Blad, No.388 Jiahe Road, Xiamen Hiina

  


Tere tulemast ostma kõrge kvaliteediga ja puhas looduslik loodus kivi cinerary urnid alates Realho Stone, mis on tuntud kui üks juhtivaid tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Range kvaliteedikontrolli ja juhtimissüsteemi all pakub meie oma professionaalne kivitehas teile parima kvaliteediga looduskivist kiviurgasi odava hinnaga.
Hot Tags: looduskivist cinerary urnid Hiina, tarnijad, tootjad, hind, odavad
Paari:Poola Graniit Haumbstone Järgmise:Ingli Headstone'i kalmistu hauakivi

Küsitlus

You Might Also Like