Loodus laavakompleks

Loodus laavakompleks

Pimss tekib siis, kui vulkaanist väljutatakse ägedalt ülekuumendatud, kõrge rõhu all olev kivim. Pimsskivi ebaharilik vahune konfiguratsioon juhtub samaaegse kiire jahutamise ja kiire rõhu vähendamise tõttu. Rõhu alandamine tekitab mullid, vähendades laavas lahustunud gaaside (sealhulgas vee ja CO2) lahustuvust, põhjustades gaaside kiiret lahustumist (nagu süsinikdioksiidi mullid, mis tekivad gaseeritud joogi avamisel). Samaaegne jahutamine ja rõhu alandamine külmutavad mullid maatriksis. Vee all olevad pursked jahutatakse kiiresti ja tekkiv pimsskogus võib kaubalaevadele ohtlikuks osutuda.

Toote üksikasjad

Production Description of Realho Stone

Loodus laavakompleksLooduslaava pimsskivi tekib siis, kui vulkaanist ägedalt väljutatakse ülekuumendatud, kõrge rõhu all olevat kivimit.


Black pumice aggregates.jpgPimsskivi ebaharilik vahune konfiguratsioon juhtub samaaegse kiire jahutamise ja kiire rõhu vähendamise tõttu. Rõhu vähendamine tekitab mullid, vähendades gaaside (sealhulgas vee ja CO2) lahustuvust
mis lahustub laavas, põhjustades gaaside kiiret lahustumist (nagu CO2 mullid, mis tekivad gaseeritud joogi avamisel). Samaaegne jahutamine ja rõhu alandamine külmutavad mullid maatriksis. Vee all olevad pursked jahutatakse kiiresti ja tekkiv pimsskogus võib kaubalaevadele ohtlikuks osutuda.


Pimss koosneb väga mikrovesikulaarsest klaasist püroklastist, mille õhukesed poolläbipaistvad mulli seinad on ekstrusioonilisest tardkivimist. Tavaliselt, kuid mitte ainult
kompositsioonis räni- või felsilisest kuni vahepealse (nt roliit, datsiit, andesiit, Pantelleria, fonoliit, trahüüt), kuid basaltilised ja muud kompositsioonid on teada.

Pimss on tavaliselt kahvatu värvusega, alates valgest, kreemjast, sinisest või hallist kuni rohekaspruuni või mustani. See moodustub siis, kui viskoosse magmast lahustuvad vulkaanilised gaasid moodustavad mullid, mis jäävad klaasi jahtumisel viskoosse magma sisse. Pimss on plahvatusohtlike pursete tavaline toode (Plinian ja ignimbrite moodustav) ning moodustab tavaliselt tsoonid räniliste laavade ülemistes osades. Pimsssi poorsus on 64–85 mahuprotsenti ja see hõljub vees, võib-olla aastaid, kuni lõpuks on veega määrdunud ja vajub.

Kasutab

Pimss on väga kerge, poorne ja abrasiivne materjal ning seda on sajandeid kasutatud nii ehitus- ja ilutööstuses kui ka varases meditsiinis.
Seda kasutatakse ka abrasiivina, eriti poleerimisvahendites, pliiatsipuhastusvahendites ja kiviga pestud teksade tootmisel. Pimssi kasutati varajases kihlvedude valmistamisel ka pärgamendipaberi ja nahkköite valmistamiseks. [22] On suur nõudlus pimsskivi järele, eriti vee filtreerimise, keemiliste lekete ohjeldamise, tsemendi tootmise, aianduse ja üha enam lemmikloomatööstuse järele. Pimssikaevandamine keskkonnatundlikes piirkondades on olnud põhjalikumalt vaatluse all pärast seda, kui selline operatsioon USA Oregoni osariigis, Kolme Õe kõrbes lõunaosas asuvas Rock Mesas peatati.Looduse laavakompleksil on punane, must, valge, hall jne. Värvide mass ja kasutusotstarbed varieeruvad. See on gaasirikas sulalahus, mida pihustatakse õhku kondenseerumiseks, selles sisalduv gaas paisub ja väljub, jättes poorid, moodustades räbulaadse välimuse, must, tumepruun ja poorid on sageli ebakorrapärased, ümarad ja piklikud, ja suurus See ulatub mõnest millimeetrist kuni 10 sentimeetrini ja jaguneb kraatri ümber.

Saadaval on erineva suurusega, st 0,5–2 cm, 2–3 cm, 2–4 cm ja 3–5 cm.

主营产品超链接1_011.jpg
主营产品超链接1_022.gif
主营产品超链接1_033.gif
主营产品超链接1_044.gif大理石产品超链接_01.jpg
大理石产品超链接_02.jpg
大理石产品超链接_03.jpg
大理石产品超链接_04.jpg


花岗岩产品超链接_01.jpg
花岗岩产品超链接_02.jpg
花岗岩产品超链接_03.jpg
花岗岩产品超链接_04.jpg


Tehase& Plaatide lao videoContact Us of Realho Stone

12346.jpg

Xiamen Realho Stone Co, Ltd

Pr. Lee Lee

Tel: 86-592-8326666 faks: 86-592-8327777

E-post: Sales@realho.com

Kärg / Whatsapp: 86-18850050013

Lisage: Unit 8F, Yongtongchang Blad, No.388 Jiahe Road, Xiamen China


Hot Tags: loodus laava pimsskivi Hiina, tarnijad, tootjad, hind, odav
Paari:Must Graniit Munakivi Sillutuskivid Stone Järgmise:Odav graniidist sillutuskivi siseõuele

Küsitlus

You Might Also Like