Hiina kivitööstus ootab ELi ees uut väljakutset

- Feb 10, 2020-

Euroopa Standardikomisjon (CEN) on otsustanud rakendada uusi nõudeid kolme liiki looduskivide suhtes, mis sisenevad Euroopa Liitu: Alles pärast läbimist GG; EL standard CE sertifikaat" ja kleepige&"CE" märk&"; kas see võib siseneda Euroopa Liidu turule, vastasel juhul lükatakse see tagasi Euroopa Liidu turult väljaspool väravat.

See&"mittetariifne tehniline tõke GG" on tõsine probleem, mida tuleks tähele panna Hiina kiviettevõtetel, kes eksportivad kivi Euroopasse ja valmistuvad avama Euroopa turgu. See erineb"-st; dumpinguvastane kohtuasi" mille saab sisse nõuda juriidiliste menetlustega, kuid künnise saab ületada ainult jõustamise ja kohanemisega. Hiina' s kiviettevõtted peavad tähtsustama mõtlemist, valmistuma varakult, läbima" CE sertifikaat" võimalikult kiiresti ja hankige GG; CE-märgis" Et haarata algatus otseses dialoogis Euroopa Komisjoni uute nõuetega, säilitada ja laiendada turuosa, võidab ettevõte ideaalse kasumi ja arengu.

Euroopa Standardikomisjon (CEN) rakendab kõigepealt asjakohased kontrolli- ja katsenõuded kolme tüüpi looduslikule kivile, mida Hiina kõige enam Euroopasse ekspordib:

1, ENl341 väliskorruse looduskivist plaat

2, ENl342 väike ruudukujuline kivi (looduslik kivi) välispidiseks kasutamiseks

3, ENl343 Maakivi välise loodusliku kivipõranda jaoks

Ülaltoodud kolme tüüpi kivide asjakohane kontrollimis- ja katsetamissisu sisaldab&"A", esialgne iseloomulik test&"; ja&"B", EL CE standard&".

Paari:Musta galaktika graniidist köögitasapindade maksumus Järgmise:Ei