Kuidas eemaldada rooste graniidist

- Feb 09, 2020-

Graniidi looduslike omaduste tõttu sisaldab igat tüüpi graniit ise enam-vähem rauda. Suvel on palju vihma. Kui vihm puutub kokku graniidis oleva rauaga, toimub oksüdatsioonireaktsioon ja tekivad roostelaigud. Sarnaselt põhjustavad töötlemise ajal rauajäätmed, rauatööriistad ja tellingud paigalduse ajal ning metalli sisaldavad seadmed, näiteks ehituse ajal dekoratsioon, graniidipinnal roosteplekkide teket, kui graniidi puhastusvahendite puhastamine või ebaõige kasutamine pärast ehitamist.

granite

Mõnele inimesele meeldib kasutada graniidi puhastamiseks tavalist vesinikkloriidhapet ja muid happelisi materjale. Seejuures saavad nad ainult ajutiselt eemaldada roostelaigud, neid ei saa täielikult eemaldada ja need kiirendavad ka graniidi sees olevat raudrooste, muutes roostekohad tõsisemaks. Seetõttu tuleb roostelaikude puhastamiseks kasutada spetsiaalset graniidist roosteeemaldajat, et roostelaigud täielikult eemaldada ja muuta need stabiilseteks värvituteks aineteks.


Sileda graniidi puhastamine ja rooste eemaldamine
Töötlemismaterjal : kanepi spetsiaalne puhastus- ja katlakivieemaldusvahend
Ehitusmeetod :
1. Kaitske mittegraniidist ja graniidist puhastusdetaile.
2. Puhastage mustus ja pinna vajumine graniidist.
3. Segage puhastusrooste eemaldaja ja vesi ühtlaselt suhtega 1: 1 (tugevalt roostes graniit ei lahustu) ja kandke otse graniidi roostes kohta.
4. Kui kogu rooste on tuhmunud (see võtab umbes mitu minutit kuni mitu tundi, olenevalt rooste eritingimustest, võtab graniidist pärit algsed raudrooste laigud, näiteks rooste kivi, rooste eemaldamiseks kauem aega) ja seejärel Pesta veega.

5. Kui rooste on tõsine, ei saa roostet korraga eemaldada ja rooste saab korduvalt eemaldada.


Töötlemata graniidi puhastamine ja rooste eemaldamine
1. meetod : eemaldage rooste sileda pinnaga graniit.
2. meetod : (kohaldatakse ainult heledates toonides graniidi suhtes):
Materjal : kanepi spetsiaalne puhastus- ja renoveerimisvahend.
Ehitusmeetod:
1. Kaitske mitte-graniidist ja graniidist pesemata osi.
2. Puhastage graniidil olev mustus ja pinnatolm.
3. Segage graniidi puhastus- ja renoveerimisvahendit ja vett ühtlaselt suhtega 1: 1 (graniidi pinda ei tohi lahjendada, kui mustus on eriti tõsine) ja kandke see otse puhastatavale pinnale.
4. Puhastage graniidipinda veega umbes ühe minuti jooksul.
5. Kui kohalikud roostekohad on tõsised ja neid ei saa ühe puhastamisega täielikult eemaldada, võib ülaltoodud toimingut korrata.


Paari:Ei Järgmise:Kuidas paigaldada graniidist countertops