Kivist taustasein

- Feb 08, 2020-

Teleri taustsein on elutoa visuaalne keskus ja see kajastab ka dekoratiivse kujunduse maitset. Täna sooviksime soovitada mõnda kivist taustseina järgmiselt.

Looduskivi annab intiimse tekstuuri ja õrna siseõhu, et olla koos orgaaniliselt pehme. Kui armastate elu ja pöörate tähelepanu kvaliteedile, ei saa te arvatavasti sellele kiusatusele vastu seista ...

Kivi on nii võluv kui ka salapärane ning disainis on see kiiresti populaarseks saanud. Meile kõigile meeldib linnas ringi jalutada ja kogemata teada saada, et see tabab kohe meie romantilisi tundeid. Just nagu need väikesed, lossilaadsed majad, näib, et neist saab igal ajal läbi käia.

Looduskivist klassikalise disaineri peen segu, luksuslik või lihtne, ajatu või vaoshoitud. See esindab pere kindla aluse ning pere õitsengut ja õitsengut. Kõik need on hiinlaste armastus Shi vastu, üksildane armastus ja suur lootus perekonnale.

Iga loodusliku kivist kardina seina ilu ei saa sõnadega kirjeldada. Kodus on see nagu looduslik loodusmaastik. Looduskivi taustsein ei ole mitte ainult ilus ja atmosfääriline, vaid sellel on ka heli neeldumise, heliisolatsiooni, lainete neeldumise jms funktsioonid. Taustal on palju kohti, mida saab kaunistada. Disainerite moodsate disainitehnikate kaudu on need nutikalt ühendatud ruumi, kultuuri ja elava kunstiga, et näidata luksust introvertne humanism ja kultuur.


Paari:Kuidas kodus terrazzo põrandat puhastada Järgmise:FengShui palli purskkaevude tabud ja nende funktsioonid