Stone Waterjet Marble töötlemine ja kohvrid

- Feb 10, 2020-

Waterjet marmorist plaat on peen muster, et inimesed "õigekirja", kasutades loomulikku värvi kivi asemel pigment läbi idee kunstilisi materjale. See kasutab peamiselt töödeldud materjale kivi ja selle looduslikke unikaalseid värve ja tekstuure, pluss geniaalne Kunstiline kontseptsioon disain on lõpetatud. Mis areng töötlemise tehnoloogia ja keerukust disain parkett mustrid, waterjet lõikamise seadmed on laialdaselt kasutusel tootmise parkett mustrid. Keerukate mosaiikmustrite jaoks on waterjet muutunud asendamatuks vahendiks. Seetõttu kivi mosaiigid turul on tavaliselt nimetatakse "waterjet mosaiigid"

Töötlemise põhimõte

Waterjet parketting kasutab ultra-kõrgsurve tehnoloogia survestada tavaline kraanivesi rõhu250-400Mpa, ja seejärel pihustada seda läbi pärl otsik sisemise augu läbimõõt umbes 0.15-0.35mm moodustada kiirlennuk kiirusega umbes 800-1000m / s. Abrasiivne lõigata erinevaid materjale, nagu kivi, metall jne.

Waterjet lõikamine funktsioonid

Waterjet lõikamine võib teha mis tahes ühekordne lõikamine protsessi mis tahes materjali (välja arvatud vee lõikamine, muud lõikamise meetodid on piiratud erinevaid materjale); lõikamise ajal ei tekitata soojust ega kahjulikke aineid ning materjalil ei ole termilist mõju (külmlõikamine); lõikamine See ei nõua või on lihtne teha teisese töötlemise hiljem. See on ohutu, keskkonnasõbralik, odav, kiire ja väga tõhus. See võib mõista lõikamine tahes kõver, mis on mugav, paindlik ja mitmekülgne.

Vee lõikamine on praegu kõige kohaldatavam lõikamise meetod.

Kiviveeparkett

Stone waterjet parkett on kõige levinum waterjet parkett turul täna. See on tehtud lõikamine erinevaid värve kivi soovitud kuju waterjet ja seejärel splicing liimiga. Marmor, graniit, jade ja tehiskivi on kõik head materjalivalikud. Selles etapis kasutatakse kiviparketti peamiselt tärnihotellides, suurtes kaubanduskeskustes, villades, koduparanduste elutubades, restoranides ja verandades. See on parim ja kõige üllas teenetemärgi toode kivi kaunistamiseks.

Seal on peamiselt kahte tüüpi metallist kasutatakse waterjet musterimine: roostevabast terasest ja vask. Tänu oma kõrgematele hindadele ja lihtsamatele värvidele kasutatakse neid peamiselt selleks, et teha mõned firma või hotelli märgid selles etapis, ja nad on kombineeritud kivi ühendada mõned mustrid. Muster.

Tavalised vesilennukimarmortooted

Kiviparkett on kivipõhine dekoratiivne kivi, millel on spetsiifiline muster, mida realiseeritakse lõikamise ja muude protsesside abil, mis on praktiline ja esteetiline. Läbi projekteerimise ruumi rakendusi ja üldist ruumi, et moodustada visuaalset suhtlemist ja mõju, saavutada konkreetse stiili visuaalne esteetika

Kunstiõli maali taotlemine ja kallinemine

Peened parketid on alati intrigeeriv, lihtne, luksuslik või peen, kuid nad alati teha interjööri maastik põnevam. Ja hästi kavandatud ja nikerdatud parkett saab kaunistada elutuba, söögituba, seina ja muud ruumid, ja kasutada oma unikaalseid mustreid, jooni ja värve vallutada majapidamisi.

Waterjet parkett kasutab unikaalseid värve, tekstuurid ja materjale looduskivi. Läbi disaineri kunstikontseptsiooni ja disaini, looduslik marmor on "paigatud" peeneks pilte. Marble parkett kasutatakse laialdaselt kaasaegsetes hoonetes põranda, seina, countertop ja muud kaunistamiseks


Paari:Ei Järgmise:Musta galaktika graniidist köögitasapindade maksumus