Marmormosaiigi eelis ja areng

- Jan 29, 2020-

Marmormosaiigi eelised ja areng

Kivi kui kõrgekvaliteediline hoone siseviimistlusmaterjal on enamiku inimeste hinnangud kivi tüüpidele ja toimivusele, mida saab kaunistamiseks kasutada. Praegu on turul levinud neli marmorit: marmor, graniit, terrazzo ja sünteetiline kivi. Nende hulgas on marmor kõrgeima kvaliteediga marmor; graniit on kõvem kui marmor; terrazzo on sepistatud tsemendist ja betoonist; Toorainena kasutatakse loodusliku kivi killustikku ning seda valmistatakse pressimisel ja poleerimisel sideaine ja muude materjalidega. Kivil on kõrge tugevus. Peamised tooted on marmormosaiik, graniidist mosaiik, jademosaiik, travertiinmosaiik, ebakorrapärane mosaiik, kunstiline vöökoha mosaiik ja muud tooted.

white marble mosaic tile

Marmormosaiik on keskpikas perspektiivis välja töötatud mitmesugused mosaiigid. See on värviline, kuid sellel on hea happe- ja leelisekindlus ning tugev veekindlus, seega on see turul hea reageering.

fish scale marble mosaic tile


Marmormosaiik on looduslikust kivist valmistatud spetsiaalse protsessi abil, ilma keemiliste värvaineteta. Keskel asuv marmormosaiik on hästi säilitanud kivi enda omapärased värvid. Naturaalne marmorist valmistatud mosaiik paneb inimesed lihtsate värvide ja suurepärase loodusliku tekstuuriga ruumi, unustades loomulikult reaalsuse sära. Umbusatõmbamisega saate selles aega varjavas ruumis tunda tõde ja lihtsust.

mosaic tile backsplash

Marmormosaiike saab nende väiksuse tõttu kasutada mõnede mõistatuste jaoks ja need annavad gradiendiefekti. Marmormosaiiki kasutatakse peamiselt seina ja põranda kaunistamiseks. Mosaiigi väikese ühiku pindala, värvide mitmekesisuse ja lõpmatu kombinatsiooni tõttu saab see täielikult väljendada disainerite modelleerimise ja disaini inspiratsiooni ning näidata täielikult oma ainulaadset kunstilist võlu ja isikupära. Seda kasutatakse laialdaselt hotellides, hotellides, baarides, jaamades, basseinides, meelelahutuskohtades, koduseina põrandatel ja kunstiparkides.

stone mosaic backsplash


Paari:Luksuskivi: kodu Järgmise:Kuidas kodus terrazzo põrandat puhastada